Başkanın Mesajı

25.04.2024

Değerli Kandilli Halkı;

 
 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde büyük bir teveccüh göstererek, bizi bu onurlu makama layık gördüğünüz  için tüm belde halkına güvenlerinden dolayı minnettarım.
 
Bilmelisiniz ki; hayata geçireceğimiz projeler, sizlerin mutluluğu için güzel Beldemize bir kimlik kazandırmak adına olacaktır.       
 
Değişim ve gelişimde sürekliliği yakalayan, gerçek belediyeciliğin hayat bulduğu, şeffaf belediyecilik anlayışı çerçevesinde halkın yönetimde söz sahibi olduğu, belediye hizmetlerinin Beldenin her noktasına ulaştığı, yaşam kalitesi yüksek kentler arasında kendine sağlam bir yer edinecek modern bir Belde oluşturmak en büyük hedefimizdir.
 
Beldemizi, Sizlere yakışır biçimde geliştirmek, çocuğundan gencine, gencinden yaşlısına herkesin yüzünün güldüğü bir Belde oluşturmak, vatandaşın isteklerine cevap verebilmek,  problemlerine çözüm ortağı olabilmek için çalışacağız.
 
El birliği, güç birliği, söz birliği dahası gönül birliğiyle  eğitim, bilişim-teknoloji alanında, sosyo-ekonomik ve kültürel alanda layık olduğu düzeye taşımak, kültür ve sanatın tüm güzellikleriyle buluşturmak, spor tesisleriyle yeşil alanlarıyla cazibe merkezi haline getirmek, sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde vatandaşlarımızın her daim yanında olmak için mücadele edeceğiz.
 
Beklentilerinizin farkında olarak,  tüm halkımıza teşekkür eder,  bu kutsal görevde Allah yolumuzu açık etsin temennisiyle saygı ve selamlarımı sunuyorum.
 
 
Kandilli Belediye Başkanı
Osman Çakmakoğlu